waar wij de basis voor de toekomst
op handen dragen

Team & contactgegevens teamleden

Het team van onze school bestaat uit de volgende personen:
Groep ma di wo do vr
Bijen Juf Arja Juf Margo Juf Margo Juf Margo Juf Arja
Groep 2/3 Juf Elyn Juf Elyn Juf Elyn/Juf Ineke Juf Elyn Juf Elyn
Groep 4 Juf Denisa Juf Denisa Juf Denisa/ Juf Ineke Juf Denisa Juf Denisa
Groep 5/6 Juf Cathelijne Juf Cathelijne Juf Judith/ juf Arja Juf Judith Juf Judith
6/7 Meester Sandor Meester Sandor Meester Sandor Meester Sandor Juf Ineke
Groep 8 Juf Delian Juf Delian Juf Delian Juf Carmen Juf Carmen


Intern begeleider
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Wendy     Wendy  
 
Conciërge
Maandagochtend Dinsdagochtend Woensdagochtend Donderdagochtend Vrijdagochtend
Renate Renate   Renate Renate
 
 Directeur : Monique Vromen.                 Aanwezig op wisselende werkdagen.
 
Contactgegevens personeel:
 
Monique Vromen    directie@bijenveld.com
Margo Sniedt  margo.sniedt@bijenveld.com
Arja van der Kooij  arja.vanderkooij@bijenveld.com
Denisa Mulic denisa.mulic@bijenveld.com
Ineke Somer ineke.somer@bijenveld.com
Judith Janssen        judith.janssen@bijenveld.com
Elyn Vermeulen elyn.vermeulen@bijenveld.com
Cathelijne van Dongen cathelijne.vandongen@bijenveld.com
Sandor Verkaart  sandor.verkaart@bijenveld.com
Delian Oliemeulen  delian.smolders@bijenveld.com
Carmen Verstegen carmen.verstegen@bijenveld.com
Renate van Gisteren renatevangisteren@bijenveld.com
Wendy Haas internbegeleider@bijenveld.com